Nowe systemy składowania IBC SolStore z ekstra Backup-Boxem dla zasilania awaryjnego.

Możecie teraz Państwo zoptymalizować zużycie energii elektrycznej w gospodarstwach domowych i przedsiębiorstwach dzięki systemom składowania opartych na modułowej konstrukcji z opcjonalnym zasilaniem zapasowym.

 

IBC-Broschuere-Speicher-Innenteil_10_13.indd

 

IBC SolStore jest teraz dostępny jako kompletny zestaw i jest wyposażony we wszystkie części niezbędne do instalacji wraz z przetwornicą. Rodzaj i wielkość baterii można dobrać indywidualnie tak, aby firmy montażowe były w stanie dostosować system składowania wymaganiom swoich klientów.

Zintegrowany system zarządzania energią umożliwia operatorom kontrolowanie ich konsumpcji i wykorzystywanie energii słonecznej w najbardziej efektywny sposób. Nowy Backup – Box zapewnia odpowiednią dostawę energii elektrycznej z systemu składowania nawet w przypadku awarii zasilania.
Nowe kompletne zestawy dostępne są w czterech wariantach z czterema różnymi systemami baterii: dwa modele oparte są o baterie ołowiowo-żelowe o pojemności 8 lub 16 kWh, dalszy modele oparty jest o baterię litowo-jonową o pojemności 5 kWh i czwarty system, to system regulowany, oparty o baterię ołowiowo-żelową z możliwością wybrania pojemności. Wszystkie systemy składowania są dostępne w wersji jednofazowej i trójfazowej i dostarczane jako kompletny zestaw łącznie z przetwornicą, wszystkimi niezbędnymi częściami oraz systemem zarządzania energii dla kontroli konsumpcji.

Powyższe właściwości przynoszą wyraźne korzyści dla obu stron: dla firm wykonywujących instalację jak również dla klientów końcowych. Firmy otrzymują kompletny zestaw gotowy do montażu z idealnie dopasowanymi komponentami przeznaczonymi do natychmiastowego użycia. Dla użytkowników końcowych, to oznacza szybki montaż o niskich kosztach. Dzięki modułowej konstrukcji systemy IBC SolStore oferują jeszcze więcej kombinacji, co pozwala firmom dostosowywać systemy składowania do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Klienci, którzy zdecydują się wybrać baterie ołowiowo-żelowe, mają możliwość włączyć w kompletny system nowy Backup-Box, który zapewnia zapasowe zasilanie w systemach składowania energii IBC SolStore. W przypadku przerwania dostaw energii, ta dodatkowa część automatycznie przełączy się na zapasowe źródło zasilania w ciągu pięciu sekund , dzięki czemu urządzenia w budynku pozostaną pod napięciem. Backup-Box przekona Państwo prostą instalacją oraz małym rozmiarem.

Główną korzyścią technologii składowania od IBC SOLAR jest długa żywotność systemów, wysoka stabilność cyklów i bezpieczeństwo operacji. Cztery nowe zestawy IBC SolStore L1, IBC SolStore L3, IBC SolStore XL1 i IBC SolStore XL3 SolStore dostępne są teraz dla naszych partnerów w IBC Premium Partner Portalu.