IBC SOLAR na Targach INTERSOLAR 2015

IBC SOLAR na Targach INTERSOLAR 2015

Firma będzie ponownie prezentować swoje produkty na tegorocznych Targach InterSolar, najważniejszych targach energii słonecznej w Europie. Nasze stoisko mogą Państwo znaleźć w hali B2 (stoisko 150). Targi odbędą się w terminie od 10 do 12 czerwca 2015 roku. Produkty i usługi dla gospodarstw domowych, dla przedsiębiorstw przemysłowych i handlowych, jak również rozwiązania w zakresie budowy systemu na dużą skalę będą prezentowane przez IBC SOLAR.

 

 

DC – sprzężony litowy system magazynowania energii: IBC SolStore Li
Specjalista w dziedzinie fotowoltaiki z Bad Staffelstein poszerza swoje portfolio o DC- sprzężony litowy system magazynowania energii.

Prototyp tego systemu magazynowania zostanie przedstawiony po raz pierwszy na Intersolar Europe.

System nadaje się zarówno dla gospodarstw domowych jak i małych firm handlowych. Optymalnie uzupełnia portfolio systemów magazynowania IBC SOLAR. Dzięki modułowej konstrukcji można wybrać dowolną pojemności baterii oraz moc PV i elastycznie je do siebie dostosować, co zapewnia maksymalną swobodę we własnej konsumpcji energii słonecznej, a także oferuje przewagę cenową w wysokości do 15% w całym systemie. System magazynowania energii jest wyprodukowany w Niemczech

IBC SOLAR wraz z systemem DC przedstawi całe portfolio systemów magazynowania.
Podobnie jak wszystkie poprzednie systemy magazynowania, również nowy IBC SolStore osiąga doskonałe wyniki pod względem żywotności, stabilności oraz funkcjonalności.  Ten system magazynowania spełnia najwyższe wymagania dotyczące strandardów jakości oraz gwarancji.

Brauerei-Carl-Betz-AeroFix_01

Ulepszony fotowoltaiczny system mocowania dla dachów płaskich
Oprócz systemu magazynowania IBC SolStore, IBC SOLAR przedstawi więcej własnych produktów, w tym system montażowy dla dachów płaskich.  Łatwy do dopasowania i wszechstronny IBC AeroFix jest całkowicie dostosowany do systemów dla konsumpcji własnej w małych i średnich przedsiębiorstwach. Aby osiągnąć jeszcze wyższy poziom wydajności w całym systemie, IBC SOLAR dodatkowo zoptymalizowała wykorzystanie materiału. Nowe funkcje produktu obejmują zintegrowany klip kabla dla bezpiecznego przymocowania połączeń modułu, klamry z regulacją wysokości i dodatkowe zabezpieczenie przed obciążeniem śniegiem.
Niezawodny globalny partner dla rozwiązań systemów solarnych
IBC SOLAR działa na całym świecie w ponad 30 krajach – z własnymi spółkami zależnymi, międzynarodowymi firmami partnerskimi i jej działalnością jako deweloper, wykonawca projektu i dostawca usług EPC. Bez względu na wielkość projektu PV, firma zapewnia fachową pomoc dla swoich klientów i jest finansowo silnym partnerem z systemami solarnymi z Niemiec. Firma korzysta z ponad trzydziestoletniego doświadczenia w promowaniu wykorzystania technologii słonecznej na całym świecie.

Na targach Intersolar w Monachium, IBC SOLAR zaprezentuje swoje usługi i projekty fotowoltaiczne realizowane na całym świecie. Będą pokazane sytemy fotowoltaiczne na dużą skalę oraz indywidualne rozwiązania konsumpcji własnej dla przemysłu, małych i średnich przedsiębiorstw i gospodarstw domowych.

Na stoisku IBC SOLAR Partnerzy otrzymają szczegółowe informacje o kompleksowych usługach oferowanych w ramach sieci partnerskiej IBC SOLAR, o wsparciu dla realizacji projektów na terenie otwartym i szkoleniach realizowanych przez Centrum Kompetencji (Competence Center ) oraz PV Manager- oprogramowaniu IBC SOLAR do projektowania instalacji PV.

PV-powered pump system in Namibia
Na stoisku  German Solar Industry Association (Niemiecka Asocjacja Energii Solarnej, BSW-Solar, Bundesverband Solarwirtschaft) w hali B1, stoisko 558, IBC SOLAR zaprezentuje pilotażowy projekt elektryfikacji obszarów wiejskich w Namibii. Wraz z SolSquare,  Namibijskim Premium Partnerem IBC SOLAR, firma zaplanowała oraz zainstalowała pompę wodną zasilaną przez energię słoneczną. Rozwiązanie to jest zaprojektowane, by można było łatwo przemienić dieslową pompę na zasilanie energią słoneczną. Wykład na ten temat odbędzie się 10 czerwca o godzinie 15:15 przy stoisku BSW-Solar.

IBC-Intersolar-2014-1