O nas

Właścicielem marki techno24.pl jest firma EXANIMO 

tutaj więcej info o EXANIMO026763389

El534c91a2a02429a6_largeektrotechniką zajmujemy się już od 1995 roku. To już 20 lat doświadczenia.

Na co dzień realizujemy pracę w zakresie 

  • instalację elektryczne i elektroenergetyczne, 
  • przeglądy i pomiary instalacji elektrycznych, 
  • automatyka budynków – inteligentny budynek,
  • termowizja i analiza termograficzna – specjalność elektroenergetyka
  • automatyka przemysłowa 
  • instalację alarmowe, 
  • telewizja przemysłowa
  • instalację SAP – sygnalizacja pożaru.

FOTOVOLTAIKA 

Jest rozwinięciem naszej działalności. Od 2012 roku zdobyliśmy już dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną. Mimo posiadanej dużej wiedzy ciągle się doskonalimy. 

Posiadamy wszystkie uprawnienia elektryczne związane z procesem inwestycyjnym w fotovoltaikę – od zaprojektowania – poprzez wykonanie – i odbiór instalacji. 

Dodatkowo – możemy odbierać inwestycje wykonane przez inne podmioty. 

Mamy możliwość skontrolowania kamerą termowizyjną – wykonania prawidłowości połączeń oraz jakości paneli fotowoltaiczny. 

Współpraca z dostawcami 

techno24.pl – jest Autoryzowanym Partnerem najlepszych firm z branży, a mianowicie

Celem tej informacji – jest pokazanie firmy techno24.pl ( EXANIMO ) – jak partnera, któremu mogą państwo zaufać. Nie powstaliśmy tylko dla branży fotowoltaicznej. 

Chcielibyśmy, abyście państwo byli świadomi – że wiele firm na rynku zajmuje się tylko sprzedażą artykułów – na które są dotację. Nie mają nic wspólnego z branżą elektryczną. Pojawia się też wiele firm, które montowały kolektory słoneczne. A branża kolektorów słonecznych jest związana z hydrauliką.  

Przed wyborem dostawcy -prosimy sprawdzić czy to jest firma typowo elektryczna i czy ma doświadczenie w branży elektrycznej. Czy też jest to hydraulik – który chciałby być elektrykiem. A może to być ogólnopolska firma handlowa – która zatrudnia „stado handlowców” – a potem zleca realizację usług przypadkowym najtańszym wykonawcom. 

ELEKTROTECHNIKA – to nie jest zabawa. My się na tym znamy. 

Oferujemy naszą pomoc na każdym etapie inwestycji. 

Zadzwoń na numer 533 632 999 – umówimy się u Ciebie na spotkanie. 

Serdecznie zapraszam 

Krzysztof Bajowski


csm_sma-solar-wechselrichter-steckdose_13d4d35fcb

Certyfikaty

O tym, że się ciągle podnosimy własne umiejętności można dużo pisać. Najlepiej jednak zobrazują to skany uzyskanych certyfikatów.   SMART System for SOLAR POWER – IBC-SOLAR „PV Manager – PROJEKTOWANIE„   Certyficate of Attendence SOLAR ACADEMY SMA –   Kurs Projektowania Instalacji Fotowoltaicznych – SMA SUNNY DESIGN   Certyficate of Attendence SOLAR ACADEMY SMA – …

Nasi klienci

Tauron Dystrybucja S.A. – Oddział Legnica,  Tauron Dystrybucja S.A. – Oddział Wrocław Specjalistyczny Szpital im. dr Alfreda Sokołowskiego, Wałbrzych Lasy Państwowe, Nadleśnictwo Złotoryja IS – Polska Sp. z o.o, Jawor Faurecia Legnica Sp. z o.o. , Legnica Aksys  Polska Sp. z o.o, Złotoryja Faist Chemtec sp. z o.o, Złotoryja Spółdzielnia Mieszkaniowa „Energoprem” we Wrocławiu Spółdzielnia …